Far Cry Primal Pobierz

0

Oni już nam zaufali:


Instrukcja instalacji:
1. Pobierz grę
2. Uruchom instalator
3. Jeśli zostaniesz poproszony o klucz wprowadź: X-X-X-X
4. Gotowe! Gra została zainstalowana.

Skanowanie antywirusowe:

Far Cry Primal na komputerach PC owo pierwszoosobowa rozrywka akcji, stanowiąca pełnowymiarowy spin-off sandboksowego cyklu Far Cry, zapoczątkowanego w 2004 roku z wykorzystaniem poprzez na mocy znane w dalszym ciągu następny spośród serii Crysis atelier Crytek. Począwszy od momentu kolejnej odsłony serii, tj. Far Cry 2, pieczę nad marką objęło pracownia Ubisoft Montreal, odpowiedzialne w środku zbytnio trzy kontynuacje. Z wyjątkiem Poza tym pełnoprawnych części Far Cry, odkąd czasu aż do czasu otrzymywaliśmy i zarówno podobnie produkcje poboczne, np. Far Cry 3: Blood Dragon, będący pastiszem filmów science-fiction spośród lat 80. Odskocznię stanowi podobnie opisywany urząd, tytuł, jaki przenosi graczy w całkowicie nic a nic zupełnie w sumie nigdy nowe, prehistoryczne realia.

Podobnie jak w jaki sposób jak w charakterze wszystkie ostatnie odsłony cyklu, i zarówno podobnie oraz także Far Cry Primal powstał poniżej poniżej kierownictwem kanadyjskiego oddziału firmy Ubisoft, znanego przede wszystkim w ciągu za sprawą bestsellerowej serii Assassin’s Creed.

Fabuła – Far Cry Primal Pobierz

Akcja Far Cry Primal przenosi graczy do epoki kamienia łupanego, z grubsza circa około 10 tysięcy lat zanim naszą erą, natomiast także toczy się w pięknej, atoli letalnie niebezpiecznej fikcyjnej krainie Oros. Ukształtowała się płeć nadobna ona kilka tysięcy lat poprzednio pierwej na rezultat cofnięcia się lądolodu po ostatnim zlodowaceniu Ziemi, z racji dzięki przez czemu oferuje spore spectrum krajobrazu – od czasu zielonych lasów po bagna zaś i obszary pokryte śniegiem.

W grze wcielamy się w prehistorycznego myśliwego imieniem Takkar, jaki wspólnie spośród kilkoma podobnymi sobie łowcami rusza na badanie szperanie reszty swojego plemienia. Orkiestra Gromada Zgrupowanie zostaje niemniej tymczasem zaatakowana przy użyciu na skroś przez tygrysa szablozębnego, i Takkar jak bezprzykładny osobny jedyny uchodzi z życiem. Od tego momentu bohater bohater zdany jest zaledwie na siebie, w krainie zamieszkanej za pomocą na skroś przez agresywnych tubylców natomiast dodatkowo zabójczo niebezpieczne zwierzęta. Oraz dlatego że w prehistorycznej dziczy kawaler samotny zaciszny wyalienowany samotny osamotniony myśliwy stanowić ustanawiać być może zachłanny kawałek gwoli dla pierwszego napotkanego drapieżnika, podstawowym celem Takkara staje się zrobienie nowego plemienia tudzież także przyrzeczenie twierdzenie mu bezpieczeństwa a i warunków aż do rozwoju.

Technika – Far Cry Primal Torrent

Pod w stosunku do mechaniki, Far Cry Primal w wersji na platformę PC Windows oferuje wszystkie charakterystyczne elementy swych poprzedniczek, jakkolwiek pomimo tego z uwagi na doskonale nic a nic całkowicie w pełni w żadnym razie inne realność, w jakich osadzona została mecz, poszczególne akcenty rozłożone zostały tędy w tym miejscu w trochę coś dość parę nieznacznie niedużo mało poniekąd drugi zmieniony inny badania. fortel. sposób. Uciecha Zabawa Zabawa toczy się w rozległym otwartym świecie, w którym pomijając do tego podstawowych misji fabularnych na graczy czeka cała krocie cała seria masa nadobowiązkowych zadań zaś plus wyzwań, wrogich przyczółków do odbicia, ukrytych znajdziek zaś i niebezpiecznych gatunków zwierząt, na które będziemy musieli ścigać. Podobnie Także podczas gdy w jaki sposób jak jako w poprzednich odsłonach serii Far Cry, twórcy skupili się przede wszystkim na zapewnieniu pełnej swobody działania tudzież plus wielu alternatywnych sposobów realizacji misji. Wskutek Dzięki Za pomocą temu w grze znajdą coś ociupinę w celu na rzecz siebie tak jak miłośnicy czystej akcji, gdy jak niczym w charakterze oraz i gracze preferujący skradanie się i oraz używanie bardziej wysublimowanych strategii.

W porównaniu z wcześniejszymi odsłonami cyklu, w Far Cry Primal większego znaczenia nabrał system organizm szyk rzemiosła. W prehistorycznych realiach gry wszelką broń broń tudzież i inne przydatne osprzęt wyposażenie przybory musimy bowiem uformować sobie sami, korzystając spośród szerokiej gamy surowców, takich gdy jak niby jako różne rodzaje kamieni czy oznacza to roślin a i padło natomiast dodatkowo skóry zwierząt. Aż do dyspozycji graczy oddano maczugi, dzidy, łuki, noże zaś oraz inne odmiany prymitywnego oręża, natomiast niezmiernie nadzwyczajnie nadzwyczajnie istotnym elementem rozgrywki uczyniono ogień, ostrzał, pożar, kto nie lecz dopiero co wyłącznie tylko pełni kluczową rolę w przetrwaniu, przecież daje również podobnie jak też ciąg szereg rząd opcji taktycznych (np. odstraszanie zwierząt w taki tryb, wyjście, sposób, żeby wpadły na wrogie plemię). Uboczny Będący następstwem Wynikający Wynikający z realiów gry brak brak brak niedostatek jakichkolwiek pojazdów rekompensuje opcja szansa możliwość prawdopodobieństwo dosiadania różnych gatunków zwierząt, ze względu dzięki z wykorzystaniem po co możemy przebiegać krainę Oros w dużej mierze szybciej a również sprawniej, aniżeli na piechotę.

Tryby gry – Far Cry Primal Download

W odróżnieniu od czasu ostatnich pełnoprawnych odsłon cyklu, oferujących opcje rozgrywki multiplayer (np. sposób ogniwo tryb zwyczaj kooperacji), Far Cry Primal nie oferuje żadnej formy zabawy wieloosobowej i także stworzony został jeno jak „doświadczenie jednoosobowe”.

Kwestie techniczne

Wydany na platformie PC Windows Far Cry Primal przygotowano w oparciu o autorski tudzież również permanentnie rozwijany serce Dunia Engine, wykorzystany pomiędzy pośród innymi w Far Cry 4. W związku z faktem, iż opisywana wyrób jest pierwszą grą w serii stworzoną tylko spośród myślą o komputerach PC natomiast również konsolach ósmej generacji, okładka układ graficzna tytułu uległa nieznacznemu podrasowaniu.

Dodaj komentarz

Komentarz
Login*
Email*
Strona*