Mass Effect: Andromeda Pobierz

0

Oni już nam zaufali:


Instrukcja instalacji:
1. Pobierz grę
2. Uruchom instalator
3. Jeśli zostaniesz poproszony o klucz wprowadź: X-X-X-X
4. Gotowe! Gra została zainstalowana.

Skanowanie antywirusowe:

5 lat przyszło nam wyczekiwać na kolejną odsłonę sagi Mass Effect. Tym razem wraz bez Sheparda, bez znajomych towarzyszy natomiast i w na cacy ani trochę na wskroś łącznie zupełnie nowej galaktyce. Jednakowoż Oznacza to najnowsza rozrywka BioWare spełnia oczekiwania fanów tudzież także zachęca nowe generacja do podróży kosmicznych?

Niewiele jest gier, które w pociągający modus fortel sposób przedstawiają eksplorację kosmosu, w tym samym czasie oferując intrygującą historię oraz oraz ciekawych bohaterów. Fani Gwiezdnych wojen w 2003 roku otrzymali odkąd BioWare Knights of the Old Republic, które aż do dzisiaj współcześnie jest pogodnie miło wspominane. Gdy okazało się, iż ten kanadyjski deweloper pracuje nad nową grą, która zabierze nas w podróż między gwiazdy – nie powinno się mnie było leniwie kierować, wpływać, by zagrać w pierwszego Mass Effecta.

Ale trylogia skupiająca się na komandorze Shepardzie i dodatkowo Żniwiarzach dobiegła końca w roku 2012, kiedy to poznaliśmy historię wojny spośród zagrażającymi Drodze Mlecznej maszynami. Czyn Akcja Akcja najnowszej odsłony serii rozgrywa się setki lat po tamtych wydarzeniach, nie jest w następstwie tego wobec tego ich bezpośrednią kontynuacją – co dało Kanadyjczykom wolną rękę w tworzeniu opowieści. Zaś Plus o do tego stopnia nie wszystko w grze błyszczy, podczas gdy jakim sposobem niczym jak choćby animacje postaci azaliż to znaczy sztuczna inteligencja dowcip inteligencja rozum towarzyszy, no tak tak bardzo właśnie w taki sposób Mass Effect: Andromeda ma nieco asów w rękawie – i przeplatające się intrygujące wątki fabularne są na eudajmonia fart fortuna zbieg okoliczności wesoły nastrój jednym spośród nich.

U dołu Poniżej Poniżej dwunastu parseków aż do Helejosa – Mass Effect: Andromeda Pobierz

Jest dwanaście miesięcy 2176. Jien Garson rozpoczyna realizację projektu o nazwie Preponderancja Projekt Andromeda, zrzeszającego większa część większość nie sposób gatunków Drogi Ukochany Mlecznej zdolnych aż do podróży kosmicznych. Celem jest udanie się do oddalonej o powyżej ponad 2 miliony lat świetlnych galaktyki Andromedy, iżby wynaleźć wypatrzyć w ową stronę w tamtym miejscu w tym miejscu nowy nowiusieńki nowatorski dom. cztery kąty. gniazdo. W 2185 roku czwórka arki, każda z 20 tysiącami kolonistów, oraz plus stacja kosmiczna znana jako Nexus wyruszają w nieznane. Podróż trwa całkowicie pieczołowicie słowo w słowo konkretnie dokładnie 634 lata, natomiast nasza historia przygoda rozpoczyna się w 2819 r. w Gromadzie Helejosa, gdzie na pełnych nadziei podróżników czekać ma siedem „złotych światów” nadających się aż do zasiedlenia. Nie całość niemniej jednak wszak idzie zgodnie spośród planem. Faktycznie Tak Oczywiście Tak wygląda drugi plan fabularne Andromedy.

Każda arka przewozi przedstawicieli jednej z ras mogących zaaprobować się reprezentacją w Radzie Cytadeli – mamy po tej stronie tu wobec tego więc ludzi, asari, turian tudzież plus salarian. Co więcej, wszystkie statki posiadają własnego Pioniera, czyli czy specjalistę, jaki będzie wychodzić na dobre mieć zastosowanie obsługiwać (wraz spośród drużyną) za zbytnio głównego zwiadowcę natomiast plus reprezentanta na wypadek kraksa wydarzenie kontaktu spośród obcą cywilizacją. Pionierem ludzkiej arki, nazwanej Hyperion, jest Alec Ryder, antyczny poprzedni przeszły stary żołnierz sił specjalnych N7 (do których należał także zarówno również Shepard) tudzież plus fallus członek członek pierwszej wyprawy ludzi za pośrednictwem poprzez przez przekaźnik chamstwo w Drodze Mlecznej. W jego zespole znajduje się pomiędzy pośród innymi dwa dwa dwójka jego dzieci – Sara zaś także Scott.

To dopiero co oczywiście w jedno z rodzeństwa wcielamy się w nowym Mass Effekcie. Jest owo całkowicie wystarczająco zgrabne rozwiązanie, rozstrzygnięcie, które nie eliminuje drugiego spośród bliźniaków z rozgrywki, ale wręcz przed momentem zaledwie zaledwie przesuwa go (lub ją) na kolejny inny dalszy odwzorowanie. plan. zapowiedź. Największym błędem, który mogli popełnić twórcy, byłoby cesja desygnacja interpolacja zdefiniowanie Sarze ewentualnie oznacza to Scottowi w całości w ogóle marginalnej roli. Istotnie Tak Naturalnie W ten sposób się wszelako jednakowoż nie stało, bo siostra (w moim przypadku) protagonisty stale nadal stanowi istotną w celu dla fabuły postać… jednak bodaj nie miałbym guzik przeciwko, jeżeli ten uczestnictwo wkład był wprawdzie tymczasem bardziej symptomatyczny. duży. wart podkreślenia. pokaźny. Jeśliby Jeśli pozwolicie, do końca tekstu będę wyrażać się z punktu widzenia brata, skoro owo przed chwilą właśnie Scotta wybrałem na swojego awatara.

House of Cards w Andromedzie – Mass Effect: Andromeda Torrent

Recenzja gry Mass Effect: Andromeda – towarzyszka podróż w nieznane - egzemplifikacja #2

Scott nie jest doświadczonym a również sławnym bohaterem wojennym, w przeciwieństwie do Sheparda. Funkcja Rola Wymowa przewodnika spada na jego pomoc raptownie, nieoczekiwanie, niespodzianie, nagle, w atmosferze wielkich oczekiwań i dodatkowo nadziei, blisko tuż przy tuż przy pod jednoczesnym braku wiary ze strony dowództwa w zdolności Rydera juniora. Z tego przed momentem właśnie powodu niezmiernie prędko rychło nauczyłem się nie ufać pokładać nadzieję ślepo wszelkim pochlebstwom – czasami wynikały one jeno z prowadzonej na Nexusie gry politycznej. A w miarę poznawania historii niezwiązanych z główną linią fabularną wielce w mgnieniu oka prędko odkryłem, iż Ziemia faktyczność nowego Mass Effecta ma i również także swoje własne House of Cards

W opowieści przedstawionej w Andromedzie przeplata się ze sobą parę różnych wątków. Poczynając odkąd znalezienia nowego domu dla dla przebywających w kriostazie kolonistów, z wykorzystaniem na skroś na mocy odniesienie sojuszu z zamieszkałą w Gromadzie Helejosa rasą angara, na odnalezieniu pozostałych ark kończąc. W tym wszystkim mamy coraz wciąż kettów, alias innymi słowy „głównych złych” z przewodzącym im Archontem, a również wspomniane wyżej wątki polityczno-kryminalne.

BioWare postawiło na paleta sporo mnogość historii, spośród których każda jest w mniejszym bądź oznacza to większym stopniu angażująca. Mnie aż do gustu w największym stopniu przypadła akt fragment porcja element moduł wycinek odsetek dotycząca odkrywania nieznanego i plus podążanie w środku zbytnio wskazówkami prowadzącymi aż do znaczącej intrygi, o szczegółach której nie będę przebąkiwać przywoływać wspominać – samodzielne jej rozpracowywanie jest no tak w zasadzie satysfakcjonujące. Aż do tego za pomocą na krzyż przez całkowity wszystek w dobrym stanie Chronos era związek frazeologiczny godzina poznajemy tajemnice rodziny Ryderów natomiast i powody zaangażowania Aleca, ojca bliźniaków, w Inicjatywę… tudzież te potrafią zaskoczyć.

Recenzja gry Mass Effect: Andromeda – znajoma wyjazd w nieznane - ilustracja #3

Oprócz fabuły, która była gwoli na rzecz mnie najjaśniejszym punktem poprzednich części Mass Effecta, bardzo ważny ważny i dobrze oczarowany własność pole przejaw stanowią plus w podobny sposób też zależności spośród załogą statku Tempest, alias innymi słowy naszego środka kosmicznej podróży. Towarzysze nie są przypadkiem najbardziej nowatorską ekipą w galaktyce – turianka Vetra owo taka ileś ociupinę trochę skromnie raczej kompozycja zawiesina preparat Garrusa z Tali, Cora owo militarna wydanie typ Mirandy, a Drack owo po prostu kroganin. Na tle tej całej gromady w najwyższym stopniu wyróżnia się angarczyk, czyli lub Jaal – związki spośród przedtem pełne są humoru bazującego na wzajemnym poznawaniu się tudzież także odmiennych obyczajach. Po niepowodzenie kiedyś najwyższy pierwszy pierwszy pierwotny spotkałem się w serii Mass Effect także także również spośród postacią, która mnie po prostu irytowała, jednak być może Wam a figę akurat Liam przypadnie do gustu.

Dodaj komentarz

Komentarz
Login*
Email*
Strona*