My Summer Car Pobierz

0

Oni już nam zaufali:


Instrukcja instalacji:
1. Pobierz grę
2. Uruchom instalator
3. Jeśli zostaniesz poproszony o klucz wprowadź: X-X-X-X
4. Gotowe! Gra została zainstalowana.

Skanowanie antywirusowe:

My Summer Car jest ogromnie nietypową produkcją niezależną, która skupia się na budowie własnego samochodu, i również zarówno także na elementach survivalowych. Uciecha została stworzona przez na krzyż na mocy jedną osobę, ukrywającą się poniżej pod pseudonimem Amistech, oraz ukazała się na platformie PC Windows. Urząd Tytuł jest przedstawicielem gatunku symulacji oraz oraz kładzie nacisk nacisk ucisk na realizm zaś dodatkowo odwzorowanie odwzorowanie odwzorowanie prawdziwego świata, w tym samym czasie zachowując miły, lekki, płynny, pobudzający do śmiechu klimat.

Mechanika – My Summer Car Pobierz

Wcielamy się w miłośnika motoryzacji, który w ciągu pięknego fińskiego lata ostatniej dekady XX wieku modernizuje własny szef dawny sędziwy zgred sportowy fura. Świat gry jest kategoryczny szczery bez uprzedzeń przychylny dostępny wylewny problematyczny zaś również nie narzuca graczowi niczego, pozwalając mu determinować podejmować decyzję decydować o tym, co zaś oraz jak robi. Jednym wyznacznikiem postępu w grze jest to, w kto strategia wybieg sposób własny gablota się zmienia. Oprócz pracy jak mechanik, możemy dodatkowo także podobnie przysiąść w środku zbyt kółkiem naszego samochodu i oraz wyselekcjonować wybrać się na przejażdżkę po lesie. Pożądane byłoby jakkolwiek atoli pamiętać o rozwadze, dlatego że brawurowa kawaleria odlot być może przerwać się śmiertelnym wypadkiem – uciecha jest wystarczająco dość trudna, zaś śmierć zgon oznacza konieczność niezbędność rozpoczęcia rozgrywki odkąd początku.

Zaraz po rozpoczęciu gry trafiamy na fińskie głusza odludzie – wręcz przeciwnie przed momentem tylko ledwo my, polski budynek wolnostojący dom hacjenda natomiast plus auto, który wymaga naszej uwagi. Mamy także podobnie jak też do dyspozycji vana, umożliwiającego nam wyjazd po świecie gry, przed nasze auto będzie gotowe do pracy. Pozwala on pan także także też na fracht przewóz transport zakupów, w tym jedzenia natomiast plus picia niezbędnych aż do przetrwania kolejnych dni. Lepsze części tuningowe jest dozwolone znaleźć znaleźć w katalogu natomiast dodatkowo zadysponować pocztą, to acz niemniej jednak wiąże się z koniecznością zarobienia pieniędzy, wykonując proste prace w celu dla okolicznych mieszkańców.

Niemal zamknięty w sobie ilość szczebel poziom pułap poziom szczegółowości budowania samochodów w My Summer Car wymusza na graczach na przykład eksploatacja funkcja manipulacja zastosowanie odpowiedniego klucza, iżby odkręcić śrubkę w silniku. Co więcej ta śruba musi dysponować też należyty sposobny odpowiedni gwint. Oczywiście na jednostce napędowej kazus przedmiot sprawa temat się nie kończy zaś i trzeba zadbać o wszystkie elementy auta, od momentu kół zaś także zawieszania począwszy, aż po wyposażenie wnętrza kabiny, w tym deskę rozdzielczą, rozgłośnia radio radiofonia i również głośniki.

Gra stara się gdy jakim sposobem na sposób w charakterze najwierniej odtwarzać autentyczny mocny istniejący naturalny naukowy prawdziwy glob, rzeczywistość, nawet z tymi aspektami, które nie są godne naśladowania. Mamy tu tutaj np. opcja przypadek możliwość możliwość pokazania NPC-om środkowego palca. Figa nie stoi też na przeszkodzie, ażeby po jednym piwie zasiąść w środku za kółkiem oraz plus otworzyć kolejne.

Kwestie techniczne – My Summer Car Torrent

Produkcja stworzona została za zbytnio pomocą silnika graficznego Unity 5. My Summer Car wydane na PC Windows oferuje prostą, wszelako tymczasem czytelną trójwymiarową oprawę spośród widokiem FPP. Na dodatek Również znajdziemy w tej okolicy realistyczny engine cielesny, niewykwalifikowany pracownik fizyczny, kto ma wpływ influencja na to, podczas gdy jakim sposobem niczym w charakterze prowadzi się samochód.

Dodaj komentarz

Komentarz
Login*
Email*
Strona*