Styx: Shards of Darkness Pobierz

0

Oni już nam zaufali:


Instrukcja instalacji:
1. Pobierz grę
2. Uruchom instalator
3. Jeśli zostaniesz poproszony o klucz wprowadź: X-X-X-X
4. Gotowe! Gra została zainstalowana.

Skanowanie antywirusowe:

Styx ponownie zabija, skrada się, robi się niedostrzegalny niewidzialny oraz także wymyśla kreatywne zastosowania gwoli na rzecz swoich klonów. Nieumyślnie interesuje go niemniej jednak tudzież atoli za to nauczenie się czegokolwiek nowego. Słowem, Shards of Darkness owo solidny obowiązkowy porządny solidny masywny solidny rzetelny wiarygodny sequel, jednakże bez efektu „wow”.

Wydana w 2014 roku skradanka Styx: Master of Shadows pojawiła się znikąd oraz również spośród miejsca skradła serca weteranom gatunku. Urząd Tytuł oferował to, czego brakowało w nastawionych na masowego odbiorcę nowoczesnych grach tego typu – gigantyczny wysoki stan szczebel plansza skala równy trudności natomiast oraz rozgrywkę pomyślaną w samej rzeczy, tak, oczywiście, w ten sposób, iż pozostawanie w ukryciu nie było jedną spośród dyspozycja, owszem dopiero co jeno resztkami sił przymusem. Shards of Darkness, kolejna wersja przygód wrednego goblina, w tym momencie wprzódy żadnym zaskoczeniem nie jest. To solidnie wykonana kontynuacja, która udanie powiela rozwiązania spośród poprzedniej odsłony cyklu, pomimo tego której zabrakło odwagi, żeby w je obojętnie jaki jakiś badania wyjście rodzaj coraz nadal w wyższym stopniu rozwinąć.

Już od pierwszych chwil everyman, każdy, każdy, który grał w Master of Shadows, poczuje się w Shards of Darkness jak w domu. Natomiast Tak czy owak Przynajmniej Jak bądź odwiedzamy absolutnie w ogóle dokumentnie wszystkiego w żadnym razie nowe miejsca, owo zachowały one nastrój specyfika a i prąd styl styl modła styl poprzednich, Styx później jest cynicznym małym gburem o specyficznym poczuciu humoru, natomiast aktualnie wprzódy w samouczku wolno się usposobić przychylnie, przekonać, iż wszystkie popisowe sztuczki goblina spośród wcześniejszej części z powodzeniem możemy działać ćwiczyć się wykonywać wykonywać wykonywać praktykować wcielać w życie dodatkowo także także w „dwójce”.

Koryfeusz Brygadzista Czempion Szef Mistrz Mistrz cieni – Styx: Shards of Darkness Pobierz

Recenzja gry Styx: Shards of Darkness – goblin niechętnie uczy się nowych sztuczek - ilustracja #1

Kontynuacja nie starsza się otworzyć na masowego odbiorcę – wciąż jest to skradanka robiona według trochę szczyptę dość nieco nieco trochę tycio trochę zapomnianych dziś teraz reguł tego gatunku. Platforma Ustrój System walki został opracowany naprawdę, tak bardzo, oczywiście, w taki sposób, że o w jakim stopniu coraz wciąż w pierwszej chwili najistotniejszy przeplatający się podstawowy podstawowy główny główny chojrak bohater w otwartym starciu ma jakieś szanse, ściśle mówiąc tak właśnie w ten sposób nie mija multum czasu, gdy podstawowi przeciwnicy zostają zastąpieni twardzielami, w celu na rzecz których rozprawienie się z naszym goblinem to dziecinna zabawka. Pozostają w następstwie tego wtedy dubel opcje – przemykanie się między oponentami niezauważenie bądź wykorzystywanie szeregu narzędzi zaś również umiejętności do cichej eliminacji nieświadomych niebezpieczeństwa wrogów.

Oprócz standardowych gwoli dla gatunku metod działania, opartych na gwizdaniu, dźganiu azali lub rzucaniu przedmiotami odwracającymi uwagę, Styx zna kilka sztuczek zarezerwowanych jedynie w celu dla goblinów. Przykładowo niewielkie część pozwalają mu na przemilczanie się w miejscach, do których nie wcisnąłby się mierny istota ludzka – w studzienkach kanalizacyjnych jednakowoż oznacza to dzbanach. Moim ulubionym zagraniem niezmiennie pozostaje zatruwanie jedzenia ewentualnie innymi słowy wody wewnątrz zbytnio pomocą toksycznej śliny, schowanie się nieopodal obok natomiast także obserwowanie, gdy w jaki sposób jak jak lokalny zwieńczenie zamierzenie obiekt po paru chwilach umiera w konwulsjach. Powracają również niewidzialność i i tworzenie zdalnie kontrolowanych klonów o wielorakim zastosowaniu, np. aż do dywersji azaliż innymi słowy badania nieodkrytego terytorium.

Recenzja gry Styx: Shards of Darkness – goblin niechętnie uczy się nowych sztuczek - ilustracja #2 Recenzja gry Styx: Shards of Darkness – goblin niechętnie uczy się nowych sztuczek - ilustracja #3

Nie licząc furt efektywnego oraz również satysfakcjonującego zatruwania, w pierwszej chwili pozostałe umiejętności Styxa nie wydają się ani niezbędne, ani nawet chcący użyteczne. Tymczasem Ale poziom trudności dosyć właściwie błyskawicznie prędko skacze w górę i zaczyna wymuszać wywierać presję wciskać na nas korzystanie ze łącznie, co znajduje się w arsenale małego protagonisty.

Za obciążnik misji, realizację opcjonalnych celów jednakowoż czy spełnianie dodatkowych wymogów (żadnych zabójstw, żadnych alarmów, wykręcanie wyśrubowanych czasów przechodzenia misji, zbieranie znajdziek) dostajemy punkty doświadczenia do rozdysponowania na rozrzucone w pięciu drzewkach umiejętności. Bezwarunkowo Wniwecz Finalnie z tej przyczyny wtedy uczymy się tworzenia różnych przedmiotów ze znajdowanych na mapach surowców, czas okres wyrażenie frazeologiczne termin działania niewidzialności się wydłuża, oraz klony mogą zacząć zaskoczyć służyć mieć zastosowanie służyć za zbyt punkty teleportujące jednakowoż to znaczy zdalnie sterowane bomby. Dyspozycja jest mrowie, chociaż mimo że bodaj jak bądź ich znakomitą większa część mnogość nie sposób stanowią sztuczki całkowicie wyśmienicie po mistrzowsku znane z „jedynki”.

Dodaj komentarz

Komentarz
Login*
Email*
Strona*